Навчальний процес

Головною метою Дошкільного закладу є забезпечення реалізації права громадян на здобуття дошкільної освіти, задоволення потреб громадян у нагляді, догляді та оздоровлення дітей, створення умов для їх фізичного, розумового і духовного розвитку.

Методичною темою

педагогічного колективу у 2014/2015 навчальному році:

"Забезпечення якісної  дошкільної освіти шляхом формування інноваційної культури педагога як важливого чинника в реалізації Базового компоненту дошкільної освіти, розвитку національно свідомої, творчої, життєво компетентної особистості"

Пріорітетні завдання:

1. Продовжити поглиблену роботу над формуванням зв'язного українського мовлення, використовуючи різні види діяльності дошкільників.

2. Продовжити роботу щодо соціалізації дітей через трудову діяльність, основи безпеки життєдіяльності.

3. Активізувати роботу з патріотичного виховання у контексті розвитку духовного потенціалу особистості дитини дошкільного віку.