Навчальний процес

Ключове завдання

педагогічного колективу у 2012/2013 навчальному році:

Забезпечення якісної та доступної дошкільної освіти, виховання здорової компетентної особистості.

Враховуючи досягнення і преспективи розвитку, педагогічний колектив визначає такі завдання на 2012/2013 навчальний рік та літній оздоровчий період:
Спрямувати діяльність педагогів щодо вивчення та впровадження провідних ідей педагогічної спадщини В.О.Сухомлинського в роботу вихованцям.
Формування логіко-математичної компетентності дітей дошкільного віку у світлі Базової програми розвитку дитини дошкільного віку "Я у Світі", та програми розвитку дітей старшого дошкільного віку "Впевнений старт".
Поглибити роботу над формуванням зв'язного українського мовлення, використовуючи різні види діяльності дошкільників.